نحوه ارسال سفارشات

ارسال رایگان با پیک موتوری در شهر تهران
ارسال سفارشات از طریق پیک موتوری سریعترین راه ارسال مرسولات میباشد که فعلا فقط در شهر تهران راه اندازی شده است که کلیه ارسالهای اکسپرس از طریق پیک موتوری انجام می پذیرد که هزینه آن برای سفارشات بالای 150 هزار تومان در حال حاضر برای شهر تهران رایگان میباشد.

ارسال فوری برای شهر تهران

عزیزانی که ساکن تهران هستند و  عجله دارن میتونن بعد از ثبت سفارش گزینه ارسال فوری رو انتخاب کنند و با پرداخت هزینه‌ی پیک بین 2 تا 4 ساعت بسته خود را به صورت بادپا یا همان فوری تحویل بگیرند.

پست پیشتاز برای شهرستان

پست پیشتاز یکی از سریعترین روشهای ارسال مرسولات از طریق پست میباشد که کتابگرام سفارشات را از این طریق برای کلیه ی استان ها و شهرهای ایران ارسال میکند. پس از آماده سازی مرسوله و تحویل آن به مرکز پست ، معمولا سفارشات بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت بدست شما خواهد رسید و شما پس از دریافت پیامک حاوی کد رهگیری مرسوله پستی می توانید هر لحظه وضعیت آنی و مکان جغرافیایی بسته سفارش خود را از طریق لینک زیر پیگیری نمایید :

newtracking.post.ir

پست سفارشی برای شهرستان

پست سفارشی یکی از روشهای ارسال مرسولات به شهرستان ها میباشد که از طریق پست انجام میشود . پست سفارشی تقریبا طولانی ترین و ارزان ترین روش ارسال مرسولات پستی است که پس از آماده سازی سفارش شما و ارسال آن به مرکز پستی ، بین 3 تا 7 روز کاری بدست شما خواهد رسید و شما پس از دریافت پیامک حاوی کد رهگیری مرسوله پستی می توانید هر لحظه وضعیت آنی و مکان جغرافیایی بسته سفارش خود را از طریق لینک زیر پیگیری نمایید :

newtracking.post.ir

ارسال با باربری

توجه داشته باشید که گزینه ارسال از طریق باربری برای شما زمانی فعال خواهد شد که میزان سفارش شما بیشتر از 50 جلد باشد . هزینه ارسال از طریق باربری به صورت پس کرایه بوده که شما میبایست مبلغ آن را در باربری شهر خود پرداخت نمایید.